Vyrábí se v provedeních

 HUBEX L s účinnou látkou bromadiolon
 Zaručuje vysokou atraktivitu
 Snadná aplikace a manipulace
 Snižuje riziko kontaminace okolí
 Stálost deratizační účinnosti
 Snadná kontrola, výměna či přemístění
 Možnost všestranného použití

image1  image2  image007

HUBEX L 40g (plus)

Nástraha ve tvaru hvězdice o hmotnosti 40g, která svými parametry zvyšuje atraktivitu. Důležitým faktorem je i vyšší odolnost proti vlhku. Je ideální pro použití v potravinářském průmyslu, výrobnách a skladech krmiv, správních budovách, obchodních střediscích apod.

Cena od 0,-

HUBEX L 60g (delta)

Nástraha ve tvaru jehlanu o hmotnosti 70 g. Otvor po celé délce slouží k různým způsobům uchycení. Zaručuje vysokou atraktivitu pro cílené druhy, snadnou a bezprašnou manipulaci. Ideální pro použití v potravinářském průmyslu, výrobnách a skladech krmiv, správních budovách, obchodních střediscích apod.

HUBEX L 130g

Nástraha s použitím PE folie, opatřená očkem,které slouží k zavěšení nebo uchycení.Je určená převážně k deratizaci ve vlhkém prostředí jako je kanalizační síť a různé druhy šachet. Takto upravená nástraha zaručuje vysokou odolnost proti vlhku...

HUBEX L 200g

Nástraha je určena především do malospotřebitelské sítě k běžné deratizaci chalup, včelínů, stodol apod.

HUBEX L 80g (špalek)

Červenohnědá tuhá nástraha ve tvaru válečku o průměru 3cm s otvorem uprostřed, který slouží k zavěšení nebo uchycení. Zaručuje vysokou atraktivitu pro cílené druhy, snadnou a bezprašnou manipulaci. Ideální pro použití v potravinářském průmyslu, výrobnách a skladech krmiv, správních budovách, obchodních střediscích apod.

HUBEX monitor

Návnadová složka zpracovaná ve stejné formulaci jako nástraha bez účinné látky pro potřeby předvnadění nebo hodnocení účinnosti.

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.